מהי שפת האור?
מהי גאומטריה מקודשת?

רובינו כבר מודעים לכוחה של המחשבה ביצירת מציאות, וההשפעה של חשיבה חיובית על מערכות הגוף והתודעה. יחד עם זאת, חשיבה חיובית היא קצה הקרחון בהבנת תהליכי יצירת מציאות.

כל הקיים בנוי מתדרי אנרגיה המקודדים למערכת של צורות וצבעים. גם את המחשבות והכוונות שלנו ניתן לקודד למערכת של צורות גאומטריות וצבעים.

אנו קולטים כל העת תדרי אנרגיה ומשדרים חזרה. כך נוצרת תמונת העולם האישית שלנו. באופן כזה, נבנית גם חווית המציאות האישית שלנו על כל הבטיה ומימדיה.

שפת האור וגאומטריה מקודשת היא לימוד "נתפס". אומנם ישנן חוברות וספרים המוענקות למי שבוחר ללמוד את השפה, עם זאת, זהו חלק מזערי של הלימוד. הלימוד האמיתי נעשה דרך חניכה ממורה לתלמיד. כאשר תלמיד יושב בנוכחותו של מורה מוסמך לשפת האור, הוא קולט בתת המודע אלפי פיסות מידע באופן מהיר. אפשר לומר שהוא "תופס" את המידע המשודר מההילה של המורה. לכן אנו קוראים לזה לימוד "נתפס" .

שפת האור מזמינה אתכם להכיר באור הקורן שבכם וליצור מתוכו.

אנשי אור הם מרפאים ויוצרים ומשפיעים שיגשוג ושפע עבורם ועבור הקהילה בה הם חיים.

שפת האור היא כלי שבאמצעותו תוכלו לרפא את עצמכם ואת הסובבים אתכםתוכלו לממש כוונות בתחום האישי מקצועי (זוגיות, פרנסה, עבודה), להיפתח לעולמות גבוהים, להרחיב את התודעה ואת היכולת לתקשר עם כל מה שקיים.

שפת האור היא ידע עתיק ששורשיו בתרבות המאיה הקדומה. זהו ידע שעבר מדור לדור בשושלת ארוכה ורצופה של הילרים ומרפאים שאמניים במקסיקו בשם: הקורונדרוס.

היא נפתחה אל העולם לפני כעשרים שנה בזכותה של אישה מדהימה, בשם סטאר פואנטס, שקיבלה אישור ממורתה, אספרנצה מרקדו, לשתף את העולם בחוכמת שפת האור.

האותיות של שפה זו הן צבעים וצורות גאומטריות מקודשות. באמצעותן אנו כותבים מערכים אנרגטים קצרים, בינוניים או מורכבים. (אפשר לדמות זאת לכתיבת מילים, משפטים, פסקאות או סיפור חיים שלם). בכוונה למלא באור את כל החלקים שמבקשים זאת, על מנת לחיות חיים מלאים, שופעי חיוניות, בריאות אהבה שימחה שגשוג ואור.
זהו ידע המעניק לנו מפתחות מופלאים להבנה עמוקה של טבע המציאות ויצירת מציאות.

סרטוני מבוא לשפת האור

נגן וידאו

קורסים ללימוד שפת האור

באמצעות שפת האור וגאומטריה מקודשת אנו יוצרים רשתות של אנרגיה מתוך כוונה מודעת, בכדי להרחיב את האור ואת האפשרות להשתתף בחיים באופן מלא וקורן. שפת האור באה להציע לנו הזדמנות לבחור את חיינו מתוך בחירה חדשה, וכוונה בהירה. היא פותחת אותנו לצורות מחשבה, הרגשה וחישה חדשות. היא תומכת בבחירה שלנו לשוב "לראות", להתפלא, לדייק את הכלים, ולמלא אותם באור, כך שכל איכות בתוכנו ומחוצה לנו מקבלת הכרה בקדושתה. בצד המעשי של הדברים, אנו לומדים לכתוב מארג אנרגטי (הנקרא גריד) שמורכב מתדרי צורות גאומטריות מקודשות וצבעים.

שפת האור רמה 1 (בסיס)

אנו לומדים את שבעת תדרי היסוד, המשמעות האנרגטית של הצבעים, הצורות הגאומטריות והשילובים שהם מייצרים.
לומדים כיצד ליצור מערך אנרגטי אישי לאיזון עבורנו ועבור אחרים (בני משפחה, חברים, מטופלים).
לומדים כיצד לעצב מחדש את המרחב האנרגטי בו אנו חיים. לומדים כיצד לכתוב גריד לחללים נייחים (הבית, חדר השינה, המשרד).
מקבלים חניכה ל- 64 מהויות אנרגטיות שונות. כגון: רוגע, ביטחון,אהבה ועוד.
נחשפים אל התבונה המופלאה הקיימת בצורות וצבעים המרכיבים את המציאות שלנו, ואל החוקים המעצבים את מציאות חיינו.
נפתחים לשלב חדש בהתפתחות, ואל היכולת שלנו ליצור מציאות.

בואו ללמוד את שפת האור שתעזור לכם להביא איזון ובהירות לחייכם.
לעצב מחדש באופן הרמוני את השדה האנרגטי שלכם.
להפתח לגדילה חדשה מתוך יציבות ואיזון.

הצעד הראשון לדרך חדשה מתחיל עכשיו. פשוט למלא את הפרטים כאן, ואחזור אליכם…

 

שפת האור רמה 2

הרחבה והעמקה של אפשרויות הריפוי ויצירת המציאות. ברמה זו אנו לומדים לכתוב מחדש  מטרות ספציפיות מתוך תדרי אור וצורות  גאומטריות. אנו לומדים כיצד ליצור רשתות אנרגטיות רחבות התומכות בך ובבחירות שלך.   ברמת הביניים לומדים לכתוב מערכים למימוש או ריפוי של כל כוונה  על פני  הזמן. (תוכלו לתמוך בהגשמת מטרות בתחום העבודה, זוגיות, מזומנים, התפתחות אישית ועוד..)  ברמה זו תוכלו לכתוב מערכים אנרגטים עבורכם ועבור אחרים לריפוי של למעלה מ 200  מחלות שונות.

זהו שלב בו אנו נפתחים להתפתחות ברמה האישית והקולקטיבית.  בשפת האור 2 נלמד יותר תדרי צורות וצבעים, יצירת מערך אנרגטי מתקדם בן 49 תדרים, עבודה עם מערכות פיזיולוגיות ודפוסי חיים, ומימוש/ריפוי כוונה ספציפית בזמן מוגדר. ברמה זו נלמד לכתוב מערכים אנרגטים  לריפוי קהילה וכדור הארץ .  זהו צעד חדש בהתפתחות והרחבת התודעה. 

דוגמא לגריד קהילתי 49, שלומדים ליצור בשפת האור רמה 2:

שפת אור רמה 3 (מתקדמים)

קורס מתקדם לשפת האור.  כתיבת מערך מתקדם  של 144 צורות גאומטריות צבעוניות. זו תקשורת רב מימדית  וטראנספורמציה עמוקה ועוצמתית, שמובילה אתכם לחיות את  הרצון העמוק של נשמתכם. לחיות באור ולהשפיע  אור לכל.

דוגמא לגריד 144 שלומדים ליצור בשפת האור רמה 3.  זהו גריד קהילתי בנושא זוגיות קוסמית:

קורס מוביוס

קורס מתקדם לשפת האור, לבוגרי שפת אור 1+2.

כניסה לתוך העולם של המוביוס הניצחי. זוהי הצורה הגאומטרית המקודשת של האינסוף.  
המוביוס הניצחי פועם עם היקום האינסופי ומביא מתוך הפוטנציאל האינסופי את מתנותייך לחיים. 
זהו ריקוד עם האינסוף, בקורס נחווה ונלמד לעומק,  נושאים כמו סמכות, בריאות, כסף, הצלחה, מערכות יחסים, שינוי צורה, חיבור ישיר ועוד…ונלמד לכתוב תפילה שהיא מעבר לזמן.
פתיחה לתודעת מוביוס וכתיבת גריד מוביוס מעניקה שמחה ותחושת חיבור חזק לבריאה ולתכליתך, ויעודך בעולם.
ארבעה מפגשים, בתיאום אישי. 

mobius green

קורס החוקים הפנימיים והצורות הקטלניות

החוקים הפנימיים הם ההרגלים האוטומטים, התבניות המקובעות שבנו, ודפוסים שהשתרשו בנו במהלך השנים.  קורס חניכה ממוקד בן 4 שעות לזיהוי ושחרור התבניות והחוקים הפנימיים המעכבים באמצעות  גאומטריה מקודשת, הצורות הקטלניות. לא נדרש ידע מוקדם.

katalan master s

לפגישת יעוץ והכוונה לשפת האור [ללא עלות], השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טיפולים בשפת האור

כתיבת מערך אנרגטי של תדרי אור וגאומטריה מקודשת. המערך נכתב עבור אדם מסוים בסיטואציה בה הוא נמצא וע"פ רצון הנשמה שלו.  תדרי הצורות הגאומטריות הצבעוניות התלת ממדיות יוצרות שדה אנרגטי הנקרא גריד (רשת). שדה זה פועל ומהדהד בשדה ההילה של האדם.  כתיבת גריד אישי נועדה בכדי לתת ביטוי לאור שבתוכנו. ניתן לכתוב לכל תחום בחיים ולהתייחס לכל רובד. (גשמי, ריגשי, רוחני).

דוגמאות לרבדים השונים:

הרובד הגשמי:  מציאת זוגיות מתאימה, יצירת מערכות יחסים הרמוניות, ביטוי יעודנו בחיים, עיסוק בעבודה מתאימה, ועוד.

הרובד הרגשי: חיבור לרגש, חיזוק רגש מסויים, ועוד.

הרובד הנפשי: חיזוק/ביטוי תכונות מולדות, מציאת יעוד, ביטוי של יעוד, ועוד.

הרובד הרוחני: תקשור עם מלאכים, חיבור למקור, השגה רוחנית, ועוד.

טיפולים אישיים עם גילת
  • "הידע העצום והרחב של גילת יחד עם יכולתיה כהילרית עוצמתית הופכות כל מפגש עם גילת למשמעותי וייחודי.
    כל טיפול מותאם באופן אישי למקרה ולאדם.
    גילת היא הילרית מלידה. לפני 13 שנים החליטה לנתב את חייה להוראה וטיפול. היא חוקרת, מלמדת ומטפלת מוסמכת במגוון עשיר של טכניקות לריפוי. היא מטפלת במקצועיות בכל סוגי הטיפולים, הריגשי, מנטאלי, פיזי ורוחני. היא נחשבת כמורה ומרפאה עוצמתית העוזרת לאנשים להתחבר אל המקור בעדינות, בשמחה ובאהבה, ולעשות טראנספורמציה בחייהם.
    למרות שהיא עדה למיקרים רבים הנחשבים כ"ניסיים", גילת מאמינה שבכל אחד מאיתנו קיים הפוטנציאל לריפוי. כל מה שנדרש הוא לעורר ולחשוף אותו. "להרים את המסך", ואז לא זו בלבד שאנו מאמינים שקיימת מציאות בלתי מוגבלת, המתבטאת בשפע, עונג, ואהבה, אלא גם לדעת אותה ולחוות אותה ביומיום."

קישורים

לאתר של סטאר פואנטס לחצו כאן

להמלצות ותודות לחצו כאן

"מאחורי כל מחשבה יש צורה" - משפט של חכם יוגי (סוואמי שיווננד)

לפגישת יעוץ והכוונה לשפת האור וגאומטריה מקודשת [ללא עלות], השאירו פרטים ונחזור אליכם: