השנה כחלק מתהליך התמקדות בהתפתחות האישית שלי לטובת הכלל, בדקתי מספר אופציות באינטרנט, גילת פשוט נראתה לי. בסדנה הראשונה כבר הרגשתי שזה לא סתם לימוד, אלא שיש מחויבות עמוקה של גילת וקדושה בתהליך שהיא מעבירה. זה מה שהביא אותי להמשיך לשלב 2. גילת מחוברת מאוד, מחויבת מאוד ומעמיקה בתהליך, מתוך שקט ובהירות ודיוק מירבי. ממליצה לכל מי שרוצה להיזכר בדרך שלו לריפוי עצמי וסביבתו.
maya levi
מאיה לוי
הסברה ופרסום משרדי ממשלה, רמת גן
את גילת אני מכירה דרך הבעלים של שתינו, אבל מרגע שנפגשנו, הבנתי שיש לי חיבור איתה מעבר... גילת, ברוגע שלה, בנוכחות, ובאהבה מעבירה את הידע העתיק למשתתפי הקורס, כשהיא רואה כל אחת ואחת, מדוייקת, מכוונת, נוכחת ותומכת. היא עזרה לי להגיע לסף ממנו אני יכולה לקפוץ. תודה.
liad Hermon
ליעד דרי חרמון
מהנדסת סביבה, משמר דוד
הייתי במצב מאוד תקוע בחיי והגעתי לגילת , העבודה איתה נתנה לי להתחיל פריצת דרך לחיים, ופתחה עבורי מסלולים שלא הייתי חושבת שהם אפשריים.
אן קתרין לטר
מורה לאינגר יוגה, כפר סבא
... כבר תוך כדי הלימודים עברתי תהליכים מעצימים, נפתחו דברים, גילת מדהימה, מקצועית, סבלנית, עם המון ידע וזרימה הייתי עושה זאת שוב ושוב ושוב.
ליזה אסרף
מטפלת הוליסטית ומאפרת כלות
גילת היקרה, תודה על הקורס הנפלא ועל הידע הנפלא שחלקת עמנו בקורס. אני שמחה לשתף שאני כ-7 חודשים אחרי הקורס ומאז משתמשת וחווה את מה שלמדתי יום יום עם הרבה שמחה ואופטימיות ובעיקר ניסים חדשים הבאים לחיי... נרגשת לשתף ונרגשת להמליץ! תודה רבה גילת,
הילה פרידמן
הרצליה
הסינכרון בין רגש של איבוד עצמי וההזדמנות שגילת הציעה, הביא אותי לרצון למצוא איזון בחיי. התהליך שעברתי היה דרך פתיחות, פוקוס, קבלה ללא גבולות, התנסות ללא ספקות, נוכחות אולטימטיבית. הרגשתי שהלימוד בקורס בכליל, יחד עם נשים בוגרות וחיוביות, עזר לי להבין עוד יותר את החשיבות וההשפעה של הכוונה שלי. היה בקורס ובמקום קסם, רכות, שקט, שלווה, מסתוריות שעזרה לנפש ולגוף.
מיה זאב-לי
הגעתי מתוך סקרנות ורצון להכיר ולהבין באילו דרכים את מטפלת, ומתוך מצבור של "טרדות" שרציתי לנסות להבין ולפתור. עברתי רצף של תהליכים שהוא דרך שלמה. הפגישות איתך תורמות לי מאוד ומקדמות אותי הן בחיים האישיים והן בחיים העסקיים. בכל פעם עולה נושא אחר שאותו אנחנו בודקים ומלטשים. אני רואה התפתחות ושינוי בהתנהגות ובתפיסות שלי את עצמי ואת סביבתי. אני רואה הקלה בדברים רבים שהטרידו אותי והיו כמעמסה. הקורס בשפת האור נתן לי כלים לטיפול עצמי ובכלל אני מרגישה מתוחזקת ובידיים טובות שאני בטיפול שוטף איתך. פתחת בפני הרבה דלתות חיזקת וליטשת, ליבנת וריגשת במקומות בהם נגעת. המקומות שאת מגיעה אליהם עמוקים ונסתרים ואת עושה זאת בעדינות ורגישות שהם נכס וחוכמה אדירה. אוהבת ומעריכה מאוד, חן
חן
מעצבת פנים, רמות השבים
גילת יקרה, המורה של האור, הצבעים והצורות. איך הצלחת לגרום לי, לאישה שחופרת את עצמה לדעת עם שאלת "למה" על כל דבר, ללמוד למצוא תשובות ב"להרגיש" ולא רק "בלחשוב ולהבין". אבל זה בעצם לא מדהים, כי אני חושבת שדרכך למדתי להעריך מחדש את כוחה של האינטואיציה שלי, שתמיד היתה מאוד מדויקת ועם השנים כשנערמו עליה פחדים ומשקעים, היא הצליחה "להתלכלך". אז תודה שעזרת לי לנקות וזה חלק מהקסם שלך בעיני. היכולת שלך לשלב את כל הידע שצברת בהרבה מאוד שנים של למידה ולהשתמש באינטואיציה שלך כדי לעזור לי לשחרר פלונטרים מאוד עתיקים ועמוקים. ודרך ההתפעלות שלי מהאינטואיציה שלך והפשטות שבה את יודעת לגשת אל שלך ולמצוא דרכה תשובות, למדתי לגשת גם לזו שלי. וחוץ מזה תודה על המבט המאושר ועל השמחה הכנה, על ההקשבה בכל הרבדים, על הסבלנות להסביר שוב ושוב את המהות של כל צבע, צורה או צ'קרה ומה הקשר ביניהם, ומעל כל אלו על הח ו כ מ ה! מאחלת לך עוד הרבה שנים של אור מתעצם בבית לרוחניות והגשמה. בו ומחוצה לו.
שלומית
שלומית עובדיה
הוד השרון
החלטתי להרשם לקורס לאחר ערב המבוא שהעברת שהיה נעים ומסקרן. התהליך שעברתי איתך בקורס היה מרתק ועוצמתי ומלווה בתובנות חדשות. קיבלתי כלי מדהים לריפוי והעצמה. ממליצה בכל הלב על גילת, באהבה ושמחה.
דורית כהן
כמטפלת באמצעות אמנות התנסיתי אצל גילת סגל בטיפול בתוך קליניקה המשרה אוירה רגועה ועוטפת גילת, מטפלת מיומנת, רגישה ומכילה שניחנה ביכולות טיפוליות מדהימות. הנוכחות הנעימה שלה והגישה הטיפולית הייחודית, אפשרה לי לצאת למסע פנימי, להתבונן בדפוסים ולגעת במקומות עמוקים. באמצעות תהליך איבחוני ממוקד , וטיפול קצר מועד קיבלתי תובנות חדשות לגבי עצמי, דבר שהעצים אותי מאוד. מומלץ בחום.
מירב
מירב חזות
מטפלת באומנויות, חולון
גילת יקרה, באנו אלייך ללא שום ציפייה, הסברת לנו על שפת האור לאורך ערב מקסים והשתכנעתי. הזמנתי גריד אחד עבורי. סיכמנו ביחד מה מטרת הגריד וקבענו לו תאריך סיום. הייתי אמורה להרכיב קורס תקשור עד תאריך 21/4. לאורך כל החודשיים, שלושה שהיו לי לבצע את זה לרגע לא חשבתי שזה יקרה. רציתי, אבל לאורך הדרך קצת התייאשתי והמטרה הלכה והתרחקה, והנה שבוע וחצי לפני התאריך המיועד נשלח אלי מאמן עסקי לביצוע סטאז' ומכריח אותי לסיים את כתיבת הקורס. הפלא ופלא, סיימתי את כתיבת הקורס וארגונו בדיוק בתאריך 21/4 ללא שום תיאום, ומבלי בכלל שזכרתי שזה מה שנקבע בגריד שהזמנתי. זה היה כמו נס, פתאום הכל זרם במספר שעות. הקסם קרה. גם אם לא נראה שיש לזה כוח השפעה, ונדמה שמה שביקשנו לא עומד לקרות, חכו עד הרגע האחרון ותיווכחו שזה עובד בצורה פלאית. וגילת יודעת להגדיר מטרה בצורה נפלאה, ולכן אני ממליצה אם יש לכם חלום או כל מטרה, להזמין אצלה גריד ולצפות להגשמה. תודה לך גילת ותודה לשפת האור.
לילך הרקוביץ
מטפלת בשיטת איזון חיים ומתקשרת
נפגשתי עם גילת סגל, כשיצאתי ממנה, הרגשתי מרחפת. בתום מפגש אחד של שעה, היא הצליחה לשחרר אותי מאיזשהו עניין שהעסיק אותי רבות. בזכותה התחלתי תהליך כל כך מיוחד, ועל כך אני מודה לה. הסטודיו שלה מרגיע והאיכות שהיא מביאה איתה, בנועם ובידע שלה על הצורות, גורם לי להגיע למפגשי הנשים שלה. ממליצה בחום להיפגש ולחוות את מה שהיא עושה, כי אלה לא צורות להגשמה, אלא צורות קסם. תודה יקירה!!
אביטל לוביא כהן
יועצת פאנג שוואי
גילת יקירה, היה לי העונג לעבור אצלך סדנאת דפוסים מעכבים. גיליתי חומר חדש ואחר שנתן לי ערך, גם בתור מאמנת. תודה על ההקשבה, הסבלנות האינסופית והתשובות המעמיקות לכל שאלה ששאלתי. ממלציה בחום לכל מי שחפץ ללמוד משהו שונה ותורם.
מירב מנשה
מאמנת אישית
גילת, רציתי להודות לך מאוד על החוויה המרגשת והמעצימה שעברנו ביחד. כאדם שפחות היה חשוף לעולם הרוח, הרגשתי בסדנא שנפתח לי צוהר לעולם חדש, מיוחד ומרגש שלא הכרתי. המקצועיות הגבוהה והאמפטיה הגדולה שלך כמנחה, יחד עם המעגל התומך שליווה את המשתתפים לאורך הסדנא העצים את התחושות ויצר באמת חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. שוב המון תודה
דודי
דודי צפיר
מהנדס מחשבים באלביט, פולג נתניה
שמעתי מחברה שלמדה שיטה חדשה ומאוד יעילה, והסתבר לי שגילת מלמדת את אותה השיטה. (טופלתי אצל גילת לפני שנים בריברסינג) ביקשתי ממנה להפגש ושתסביר לי על השיטה של שפת האור, ואכן זה קרה. התרשמתי לטובה והיום זכיתי לסיים קורס שפת האור1 ,ויוצאת מרוצה עם כלים חדשים, עוד תובנות, אורות וכיוונונים. ממליצה בחום על גילת. היא מדריכה, מטפלת ומייעצת בהקשבה, הבנה, הכלה, בשקט ובמיקוד ועם המון אמפטיה ואהבה.
איריס
האנרגיות העצומות והמסר הועברו בצורה ברורה וקולחת. נראה כי ההשפעות של הגריד שיצרתי כבר לאחר הקורס הראשון, כבר החלו לכוון את עצמם, וכשקמתי בבוקר לאחר לילה ללא שינה לגבי החלטה שקשורה לעתידי, עבר אלי מסר חזק ובהיר, שנתן לי גיבוי מלא לבחירה שעלי לעשות. תודה לך שוב, מיה Maya Zebley MT-BC Board Certified Music Therapist
Maya Zebley USA
Board Certified Music Therapist
סדנאות - מעגלים -
היה ערב מקסים ומיוחד במינו...היה לי תענוג להיות עם כל אחת ואחת. הרגשתי שניפגשתי באופן אישי עם כל אחת דרך העיניים, החיבוק, הריקוד...תודה על היכולת המופלאה להניע אותנו בעדינות וברכות.
עדי אבן
אני מרגישה שהתהליך היה מאד מרוכז ומשמעותי. לגילת יש כלים רבים איתם היא עובדת והגישה שלה מאפשרת לניסים להתרחש. תודה לך גילת, על תהליך מרתק, שבעצם רק התחיל….
רוני בורר, כפר סבא
מיתוג עסקי
גילת בסגנונך, בנועם הליכותיך , באהבך את האדם וביכולתך להקשיב ולהבין את נפש האדם, חודרת את פנימה ומאפשרת למרחב של האדם לגדול ולהתעצם.
שגיא שומרת
מנכ"ל מרכז עולמות פתח תקוה
היה מרגש...שוב עלו בי זכרונות אחרים שלא ידעתי שהם שם... היה לי נפלא להכיר את כל הנשים מחדש ולא רק דרך מילים. זה היה מקרב ומיוחד.
אילת
לגילת היקרה, תודה על ערב בלתי נשכח של נשים יוצרות מציאות. בדרכך הנעימה הובלת את הבנות לשוחח בפתיחות. קיבלתי הרבה ברכות וחיזוקים להמשך. בברכה,
טובה בן יעקוב
גילת לימדה נשימה מעגלית בבית צבי. שיעוריה ציידו את התלמידים בכלים נוספים. רבים מהתלמידים מצאו בעזרתה "מפתח אישי" שאפשר להם לשחרר מתחים ודפוסי נשימה. פירות השיעורים ניכרו אצל התלמידים תוך זמן קצר, ותגובותיהם לאחר השיעורים מרגשות. בברכה,
מיכה לבינסון
מנכ"ל בית הספר הגבוה לאומנויות הבמה בית צבי - 2009
לגילת המקסימה, תודה על מסע מדהים. אנו חשים ברי מזל שזכינו לעבור אותו בהדרכתך ותמיכתך. המון הצלחה בהמשך הדרך. בהערכה,
מיה ומאיר אגסי – פתח תקוה
לגילת אנו מודות לך על שנה שלמה, של משחק והמון שימחה, ממך למדנו המון, מודות לך מכל הלב, עם אישיותך וחיוכך גרמת לנו להתאהב. עשינו כייף חיים ולהיפרד זה קצת כואב, זו הייתה שנה מדהימה. אוהבות
בנות מקום ב -לב - הוד השרון.
גילת האחת, אנחנו יחד כבר שנה תמימה. פעם בשבוע, באופן קבוע, בבועה החמימה. נהנות ממך, מדרכך המיוחדת להגיע לכל אחת, להקשיב, להאיר ולהוביל ללא חת. מתרגשות ומצפות בכל פעם להפתעה שתשלפי מקרבך, ותעניקי בנעימות ובטוב טעם. באורח רוחני (לא פסיאודו) ובלי פוזה את שולפת מלוא האמתחת מיני צלילים, ומקשרת בנחת. מסייעת לכל אחת בעדינות ובנועם להוציא מעצמה את היכולות שהיא אוצרת. ניחנת ביכולת מופלאה לחדש שוב ושוב, להמציא ולברוא, דבר מה מופלא שלא צפינו את בואו. נוגעת לא נוגעת, מלטפת ומלטשת ומחזקת, בזרועות פתוחות כל מתביישת. תודה לך, על המסע המענג על אייו הקסומים, על הצחוק, הרגש והשירה, ועל כך שאת כל כך מעשירה. מודות מקרב, ומקוות, להוסיף וללמוד שוב בערב.
ציפי יניב, ציפי קירשנר, נטע אגסי, רייפן חוה, דורית סילברמן
קורס התפתחות דרך משחק - 2004
גילת, אני עוסק בתחום האימון והיעוץ כבר שש שנים והיה לי קשה להאמין שהשיעורים יעסקו בתהליך אישי. לשמחתי טעיתי ,ועברתי איתך לא מעט טלטלות של גילוי, וחקירה עצמית. זוכר איך עזרת לי להתגבר על מחסומי המשחק שלי, שלהפתעתי היו נעוצים לא במשחק אלא בתפיסות שלי על החיים. אני רוצה להגיד לך תודה גדולה, בידידות ובהערכה רבה,
אבי ראובן