אודות ספרה - האקדמיה לחיים מוארים

gilatsegal logo circleספרה – האקדמיה לחיים מוארים מהווה מרחב לצמיחה ולהתפתחות. מקום להטענות מחדש, מיקוד, בהירות, העלאת התדר האנרגטי, והתפתחות רוחנית. זהו מקום לשיתופי פעולה, למידה והכוונה. המרכז מציע לימודי עומק והכשרה למטפלים, מרפאים ומורים רוחניים. 

המרחב מציע ארגז כלים להתפתחות ומודעות בתחומים שונים,  כולל תרגולי יוגה רכה, קורסים בשפת האור, וקורסים בע"ב השמות, לצד הרצאות וסדנאות קצרות.

היחודיות בגישה היא בחשיפה לידע, כלים ומתודות מודרניות לצד כלים אנרגטיים עתיקים. כל זה באופן נגיש, עוטף ומאפשר לכל אדם בכל שלב בהתפתחות שלו.  הידע הנלמד משלב הן הבטים פרקטיים ישומיים והן ידע פסיכולוגי, אנרגטי ורוחני.

אודות גילת סגל

שמי גילת סגל, מורה, חוקרת תודעה ומרפאה אנרגטית, מורה לשפת האור וגאומטריה מקודשת. מורה למדיטציה והילינג קבלי, מטפלת רב תחומית מוסמכת,  נשואה ואם לשניים.  אני מאמינה במודעות והתפתחות רוחנית מעשית, שבאה לביטויה בחיים, במציאות היומיומית, ביחסי עבודה, בקריירה, בזוגיות, בקהילה.  "ראשו בשמיים ורגליו באדמה".  מטרתי להנגיש ולחשוף ידע גבוה, נסתר,עמוק ורב מימדי להתפתחות התודעה מתוך חיבור מלא מואר ושמח אל החיים.  הביטוי הגשמי של צמיחה רוחנית הוא שמחה, אהבת אמת, איזון, בריאות, הרמוניה במערכות יחסים, פשטות, ואותנטיות, הצלחה ושפע בעבודה, בזוגיות, התעוררות הלב הגבוה לחמלה, והרגש של כל היצורים ובני האדם.  

אני מאמינה שזה אפשרי לכל אחד ואחת מאיתנו. אני עדה  לצמיחה מואצת ולניסים שמתרחשים יום יום בחייהם של האנשים שלומדים ועוברים חניכות באקדמיה.  עבורי זו הנאה גדולה. אני נפעמת ונרגשת בכל פעם מחדש. חשה  זכות גדולה והכרת תודה.    

בקצרה על הרקע המקצועי: שנים רבות למדתי ולימדתי.  הוסמכתי במגוון רחב של שיטות וטכניקות לריפוי ולהתפתחות. גם חדשניות ומערביות וגם עתיקות וקדומות. הוכשרתי כמורה לשפת האור בשושלת של מרפאים שמאניים בשם "הקורנדרוס". אני מטפלת מוסמכת בריברסינג ונשימה מעגלית מטעם מכללת רידמן, המכללה לרפואה משלימה. מטפלת מוסמכת בפרחי באך,  תטא הילינג,  רייקי, בודי ספין – איזון תדרים.  כמו כן, אני מנחת מעגלי נשים מוסמכת ומומחית בטיפולי נשים. מורה למדיטציה עברית וקבלית, בוגרת  מדעי הרוח באונברסיטה , ובוגרת  "בית צבי" ביה"ס הגבוה לאומנויות הבמה והמשחק.  למדתי שנים רבות ויניאסה יוגה, אינגר יוגה , ג'נאנה יוגה-(יוגה של החקירה).    הנחתי סדנאות בהן שילבתי כלים וידע מרפואה  אנרגטית והוליסטית עם עולם האומנות והתאטרון. למדתי ולימדתי טכניקות מתחום גוף נפש, ומעולם המיסטיקה.  ניחנתי ביכולות לראות "מעבר", להגיע לעולמות גבוהים ולהביא את הידע באפן יצירתי ובשמחה רבה לעולם המעשי, גשמי, פרקטי.