אודות ספרה - האקדמיה לחיים מוארים

gilatsegal logo circleספרה- האקדמיה לחיים מוארים מהווה מרחב לצמיחה ולהתפתחות. מקום להטענות מחדש, מיקוד, בהירות, העלאת התדר האנרגטי, והתפתחות רוחנית. זהו מקום לשיתופי פעולה, למידה והכוונה. המרכז מציע לימודי עומק והכשרה למטפלים, מרפאים ומורים רוחניים. כמו כן, המרחב מציע ארגז כלים להתפתחות ומודעות בתחומים שונים,  במסגרת מפגשי מדיטציה והתכנסות, לצד הרצאות וסדנאות קצרות.

היחודיות בגישה היא בחשיפה לידע, כלים ומתודות מודרניות לצד כלים אנרגטיים עתיקים. כל זה באופן נגיש, עוטף ומאפשר לכל אדם בכל שלב בהתפתחות שלו.  הידע הנלמד משלב הן הבטים פרקטיים ישומיים והן ידע פסיכולוגי, אנרגטי ורוחני.

אודות גילת סגל

שמי גילת סגל, מורה רוחנית ומרפאה, מורה לשפת האור וגאומטריה מקודשת.  מטפלת רב תחומית מוסמכת,  נשואה ואם לשניים.  אני מאמינה במודעות והתפתחות רוחנית מעשית.  רוחניות שבאה לביטוי במציאות היומיומית, בעבודה, בקריירה, בזוגיות, בקהילה.  הביטוי הגשמי של צמיחה רוחנית הוא שמחה, איזון, בריאות, הרמוניה במערכות יחסים, הצלחה ושפע בעבודה, בזוגיות, ובחיים האישיים והקהילתיים בכלל.

אני מאמינה שזה אפשרי לכל אחד ואחת מאיתנו. אני עדה  לצמיחה מואצת ולניסים שמתרחשים יום יום בחייהם של האנשים שלומדים ועוברים חניכות באקדמיה.  עבורי זו הנאה גדולה. אני נפעמת ונרגשת בכל פעם מחדש. חשה  זכות גדולה והכרת תודה.    

בקצרה על הרקע המקצועי: שנים רבות למדתי ולימדתי.  הוסמכתי במגוון רחב של שיטות וטכניקות, הוכשרתי כמורה לשפת האור בשושלת של מרפאים שמאניים בשם “הקורנדרוס”. אני מטפלת מוסמכת בריברסינג ונשימה מעגלית מטעם מכללת רידמן, המכללה לרפואה משלימה. מטפלת מוסמכת בפרחי באך,  תטא הילינג,  רייקי, בודי ספין – איזון תדרים.  כמו כן, אני מנחת מעגלי נשים מוסמכת ומומחית בטיפולי נשים.  בוגרת  מדעי הרוח באונברסיטה , ובוגרת  “בית צבי” ביה”ס הגבוה לאומנויות הבמה והמשחק. למדתי שנים רבות ויניאסה יוגה, ג’נאנה יוגה-(יוגה של החקירה).   טיפלתי והנחתי סדנאות בהן שילבתי כלים וידע מרפואה הוליסטית עם עולם האומנות. למדתי ולימדתי טכניקות מתחום גוף נפש, ומעולם המיסטיקה.  ניחנתי ביכולות לראות “מעבר”, להגיע לעולמות גבוהים ולהביא את הידע באפן יצירתי ובשמחה רבה לעולם המעשי, גשמי, פרקטי.