פרוש המילה גריד הוא רשת. זוהי רשת של מיבנים גאומטרים צבעוניים, היוצרים בשיתוף פעולה. לכל אחד מאיתנו יש כבר גריד כתוב שנכתב במודע או שלא במודע.

זה קל מאוד “לקרוא” את הגריד הנוכחי שלך, כיון שהוא כתוב במציאות חייך הנוכחית.  אפשר “לראות” את הגריד בפעולה כמביטים על התחומים השונים המרכיבים את תמונת עולמך. הגריד כתוב בחיי הזוגיות שלך, במצב בריאותך, בחיי העבודה שלך, במצב הפיננסי שלך, ובחייך הרוחניים.

כאשר אנו כותבים גריד באופן מודע בשפת האור אנו למעשה, יוצרים כוונה גדולה, שהמילים שלה הן תדרים של צורות גאומטריות צבעונית. אנו מצהירים ליקום באופן מודע את האופן שבו אנו בוחרים להדהד איתו. אנו בוחרים מחדש את האופן בו אנו רוצים להתחבר, לתקשר, להרגיש, ליצור ולפעול בכל תחום, במקום לאפשר לדפוסים, או למערכת האמונות שלנו לייצור עבורנו.

האמת, שהנך כבר מכיר את שפת האור מיום היולדך. ביום שנולדת, קלטת באברי החישה הרכים והעדינים שלך צבעים וצורות באופן ראשוני ומיידי. קלטת תדרי אור וגופי אור.  

בשפת האור אנו חוזרים לתקשר עם המציאות ברמה הכי ראשונית, מדויקת, וצלולה.

אנו חוזרים ליצור מציאות בהירה העוקפים את המילים, כיון שמילים יכולות ליצור מסך אשלייה.

מבחינה מעשית, אנו מצרפים תדרי צורות צבעוניות זו לזו,  ממש כשם שמצרפים אות לאות וכותבים מילים או סיפור חיים. באופן כזה אנו יוצרים מערך אנרגטי חדש, הנקרא גריד.

מקורות הטכניקה ככלי לריפוי ויצירת מציאות נמצאים הרחק בתרבות המאיה העתיקה. זהו ידע אוניברסלי מקודש שעבר במשך דורות בשושלת ארוכה של מאסטרים ומרפאים בשם הקורנדרוס.

ניתן לכתוב הלכה למעשה כל כוונה או משאלת לב בשפת האור.

כתיבת גריד  אישי, מאפשרת לך לפרוס ידיים ממרכז הלב ולחבק מחדש את איכויות האור שתבקשי למען עצמך, למען יקירך, למען הקהילה. היא מאפשרת לעשות כל  זאת בקלות, במהירות, ובעדינות.

User Avatar

אודות גילת סגל

גילת סגל - מורה ליוגה ולהתפתחות אישית. מעבירה סדנאות ושיעורים בהוד השרון.

השארת תגובה