בודי ספין

teta_small

בודי ספיין היא שיטה עוצמתית לאיזון הגוף והנפש. היא פועלת באמצעות כרטיסי וורטקס. את השיטה פיתח ד”ר ג’ף לוין.

ד”ר ג’ף לוין מעיד בהקדמה לספר “איזון חיים”מאת פיליפה לובוק, שאת המידע שהגיע אליו הוא החל ליישם בטכניקה, ולהיווכח בריפוי העמוק שחוללה. עם  השנים הטכניקה הלכה והתרחבה בהדרגה, והיא נקראת כיום איזון חיים.

“איזון חיים הוא לא רק טכניקת ריפוי, אלא מסע גילוי של יעודנו כאן על פני האדמה הזאת.”

טכניקת האיזון יוצרת מעגלים חשמליים חדשים במוח. קשרים חדשים. בבודי ספיין אנו מתחברים אל מרחבי התת מודע, אל מאגר בלתי נדלה של זכרונות חיים וסיפורי חיים, ופורמים את הסיפור או הזיכרון שנרשם בתודעתינו שיצר רישומים גם ברובד הפיסי.

ההתיחסות אל הגוף היא כאל שער למידע אוניברסלי רחב מימדים ואינסופי. הגוף כמיקרוקוסמוס  מהווה  שער אל המאקרוקוסמוס. המטופל שוכב על מיטת טיפולים והמטפל  מאתר ומתייחס לנקודות המפתח בגוף המטופל. לכל נקודת גוף תדר מסויים. ישנן נקודות מרכזיות שמהוות צמתים אנרגטים חזקים ודרכם ניתנת הרשות להתחבר למידע גבוהה מהבורא ולהביא ריפוי.

לכל תא ולכל אבר יש זיכרון אנרגטי.  הזיכרון הזה, שנוצר מחוויות, ארועים מחשבות, הופך ברבות הזמן  לאנרגיה מוחשית וממשית המתבטאת בגוף הפיסי.

בבודי ספיין  אנו משתמשים בנקודות גוף ובכרטיסים מגנטים שהוטענו (כרטיס זרע החיים וכרטיס תהודה).

בבודי ספיין אין אנו מנסים לטפל בסיפטום, אלא להגיע לסיבה השורשית של היווצרות הסיפטום.

זהו ריפוי המבוסס על עיקרון ההוליזם,  כלומר ריפוי הרואה את האדם כשלם שכל חלקיו נמצאים במערכות של יחסי גומלין תמידיים. כל תא קשור לתא אחר ומתפקד מתוך התקשרות וחיבור למערכת כולה.

ניתן להשתמש בבודי ספין לטיפול בכל בעיה: פיסית, רגשית, מנטלית ורוחנית. אנו עושים זאת בכדי ליצור זרימת אנרגיה מרפאת ולתמוך בגוף להירפא.

טיפולים אישיים עם גילת

הידע העצום והרחב של גילת יחד עם יכולתיה כהילרית עוצמתית הופכות כל מפגש עם גילת למשמעותי וייחודי.

כל טיפול מותאם באופן אישי למקרה ולאדם.

גילת היא הילרית מלידה. לפני 13 שנים החליטה לנתב את חייה לטיפול והוראה.  היא חוקרת, מלמדת ומטפלת מוסמכת במגוון עשיר של טכניקות לריפוי.  היא מטפלת במקצועיות בכל סוגי הטיפולים החל מהריגשי, מנטאלי, פיזי ורוחני. היא נחשבת כמרפאה עוצמתית העוזרת לאנשים להתחבר אל המקור בעדינות, בשמחה ואהבה ולעשות טראנספורמציה בחייהם.

למרות שהיא עדה למיקרים רבים הנחשבים כניסיים . גילת מאמינה שבכל אחד מאיתנו קיים הפוטנציאל לריפוי. כל מה שנדרש הוא לעורר ולחשוף אותו. “להרים את המסך” ואז לא זו בלבד שאנו מאמינים שקיימת מציאות בלתי מוגבלת, (מציאות שמתבטאת בשפע, עונג, ואהבה,) אלא גם לדעת אותה ולחוות אותה ביומיום.

לשיחת הכוון ולהזמנת טיפול בבודי ספין, השאירו פרטים: